-
GÜN
-
SAAT
-
DAKİKA
-
SANİYE

Cumhuriyetimizin Yüzüncü Yılı’na Özel Kampanya

Cumhuriyetimizin Yüzüncü Yılı’na Özel Kampanya

Cumhuriyetimizin Yüzüncü Yılında, Dijitalleşme ve Gelenek Bir Arada!


Ülkemiz, tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olan Cumhuriyetimizin yüzüncü yılını coşkuyla kutluyor. Biz de bu özel yılın anısına siz değerli müşterilerimize unutulmaz bir kampanya sunmaktan gurur duyuyoruz!

Günümüzün dijital dönüşüm çağında, işlerinizi modernize ederken aynı zamanda geleneklerinizi yaşatmak istiyoruz. Bu nedenle işinizi dijitale taşımakla kalmayıp, siz müşterilerimizin gönül tahtında ayrı bir yere sahip olan kahve geleneğini de yanınıza getiriyoruz.

Nasıl mı? Kampanya kapsamında alacağınız her üründe, sadece işlerinizi dijitalleştirmenin konforunu değil, aynı zamanda evinizde ya da ofisinizde keyifli bir mola için gerekli olan Türk kahvesi makinesini de hediye olarak sunuyoruz. Böylelikle dijital dönüşümle beraber geleneksel Türk kahvesi keyfini de yaşayabilirsiniz.

Bu özel kampanyamız 26.10.2023 – 30.12.2023 tarihleri arasında, 20.000 TL ve üzeri tüm yurt içi alışverişlerde geçerlidir. Ancak unutmayın, bu benzersiz fırsat müşteri başına bir adet ile sınırlıdır.
Cumhuriyetimizin 100. yılına özel bu kampanyamızla, hem teknolojik yeniliklerin hem de köklü geleneklerimizin tadını çıkarmanızı istiyoruz. Gelin, bu özel yılda hem dijitalleşin hem de Türk kahvesinin eşsiz lezzetiyle keyfinizi taçlandırın.

Cumhuriyetimizin 100. yılında gelenek ve teknolojiyi birleştiriyoruz. Teklif alın, bu fırsattan yararlanın ve hatırlı bir başlangıç yapın!

JL
Author: JL

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTürkçe
Yukarıya Kaydır